WİNBİR Giriş için tıklayınız!

Winbir Video Ekranı Hariç

Winbir video ekranı hariç oynanış temelde aynı, ancak ayrıntılar videoda gösteriliyor. Slot makineleri şansa dayalı basit oyunlardır. Winbir oyununda rastgele bir sahneye tıklayarak sahneyi açabilirsiniz. Oyun hemen satır ve sütunlardan oluşan simgeleri gösterir. Oyunun amacı, slot makinesini döndürmek ve belirli bir sembol kombinasyonunu kazanmaktır. Fruit Shooter’ı anımsatan slot makinesi, sembollerine farklı karakterler ekleyerek zaman içinde gelişmiştir.

Slot makinesi sembolleri, klasik oyunlardaki meyveler ve sayılardır. Bu sembollerin altında, bedava dönüşler kazanmak için kullanılabilecek dağılım sembolleri bulunur. Klasik slotlardan farklı olarak, video slotlar yeni semboller kullanır. Bu semboller özel bitiş karakterleridir. Tarihsel figürler, dizi karakterleri, çürük meyve gibi çeşitli semboller bulunmaktadır. Video slotlarında ücretsiz dönüşler elde etmek için karakter özelliğine dağılım sembolleri ekleyin. Slot makineleri gerçek para yerine madeni para kullanır. Ekranın altında yatırım yapmak için bir düğme var. Oyun başladığında slot makinesinin ne sıklıkla döneceğini seçebilirsiniz. Oyun fonksiyonunu ayarladıktan sonra, oyunu başlatmak için döndürme düğmesine basabilirsiniz, oyun başladıktan sonra tekrar girilemez, kazançlar ekranda dönen sembollerin kombinasyonuna göre ödenir.

Winbir Hesap Bilgilerini Güncelle

Hesap Bilgilerini Güncelle Kişisel Bilgileri Güncelle: Winbir lisansları yalnızca kişisel bilgileri kullanılan müşterilerden kabul edilir. Üyelik formunda istenen tüm bilgileri girmelisiniz. İlk adım olarak hesap verilerinizi oluşturabilirsiniz. Kayıt formuna girdiğiniz bilgilerin yanlış olduğunu Winbir hesap bilgilerini güncelle fark ederseniz, güncelleyebilirsiniz. Kullanıcı adınız diğer kullanıcılar tarafından görülebileceği için rahatsız edici bir dil kullanmamaya dikkat edin. Kullanıcı adı 8 harf ve sayıdan veya daha fazlasından oluşabilir. Kayıt işlemi sırasında sizden en az 8 harf ve sayıdan oluşan bir şifre belirlemeniz istenecektir. Parolanızı iki kez girdikten sonra para biriminizi seçebilirsiniz. Para birimleri TL, EUR ve USD olmak üzere üç farklı şekilde açılır. Daha sonra kaydolursanız, seçilen para birimini değiştiremezsiniz. E-posta adresiniz de hesap verilerinize dahildir. Unutulan kullanıcı adı nedeniyle hesabın doğruluğunu sağlamak için kullandığınız e-posta adresinin güncellenmesi gerekir. Hesap detaylarınızı unuttuysanız, doğru cevaplamanız gereken gizli bir soru var.Bilgilerinizi güncellemek için giriş yapmalı ve canlı destek hattına bilgilerinizi vermelisiniz.Kullanıcı Danışmanının gizli sorusunu doğru yanıtlayarak kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi güncelleyin: Daha sonra kaydolduğunuzda seçtiğiniz kullanıcı adını ve para birimini artık değiştiremezsiniz. Hesabınızın doğru olduğunu doğruladıktan sonra istediğiniz zaman şifrenizi güncelleyebilirsiniz. Yeni şifre site kurallarına da uygun olmalıdır. Hesap detaylarınızın arkasında yer alan Şifre Değiştir butonuna tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Kullanıcı adımı unuttum: Winbir giriş yapmak için kullandığınız kullanıcı adını unutursanız, bilgi vermek için canlı destek hattına giriş yapmanız gerekecektir. Kullanıcı adınızı doğrulamak için hesap yöneticiniz tarafından sorulan gizli soruyu doğru yanıtlamalısınız.

Şifrenizi unuttuysanız: Site ana sayfasında yeşil giriş butonu bulunmaktadır. Parolamı Unuttum başlığı altındaki oturum açma sayfasını açmak için bu düğmeyi tıklayın. Yeni bir şifre almak için e-posta adresinizi kullanmanız ve üye olurken girdiğiniz güvenlik sorusunu cevaplamanız gerekmektedir. Doğru bilgileri girdikten sonra size geçici bir şifre e-posta ile gönderilecektir. Bu şifreyi siteye giriş yapmak ve yeni bir şifre belirlemek için kullanabilirsiniz.

E-posta adresimi unuttum: Parolanızı veya kullanıcı adınızı unuttuysanız, bilgilerinizi değiştirmek için e-posta adresinize ihtiyacınız olacaktır. Bunun için e-posta adresinizin güncellenmesi gerekmektedir. E-posta adresinizi unutursanız, canlı yardım hattına giriş yapmanız ve bir kullanım danışmanına bildirmeniz gerekir. Hesabınızın güvenliğini sağlamak için Kullanıcı Danışmanı sorularını doğru yanıtlamalısınız. En son finansal işleminiz ve kullanıcı adı gibi bilgileri kullanıcı aracısı ile paylaştıktan sonra yeni e-posta adresinizi kullanabilirsiniz.

Winbir Mevcut Kayıtlı Adresiniz Video Ekranı Hariç

Kayıt olmak için mevcut adresinizde açılan ana sayfadaki kırmızı giriş butonuna tıklayın. Üyelik formunda istenen tüm bilgileri girmelisiniz. İlk adım olarak hesap verilerinizi oluşturabilirsiniz. Web sitesine giriş yapmak için kullanılabilecek bir kullanıcı Winbir mevcut kayıtlı adresiniz video ekranı hariç adı belirtmelisiniz. Kullanıcı adınız diğer kullanıcılar tarafından görülebileceği için rahatsız edici bir dil kullanmamaya dikkat edin. Kullanıcı adı 8 harf ve sayıdan veya daha fazlasından oluşabilir. Kayıt işlemi sırasında sizden en az 8 harf ve sayıdan oluşan bir şifre belirlemeniz istenecektir. Parolanızı iki kez girdikten sonra para biriminizi seçebilirsiniz. Para birimleri TL, EUR ve USD olmak üzere üç farklı şekilde açılır. Daha sonra kaydolursanız, seçilen para birimini değiştiremezsiniz. E-posta adresiniz de hesap verilerinize dahildir. Unutulan kullanıcı adı nedeniyle hesabın doğruluğunu sağlamak için kullandığınız e-posta adresinin güncellenmesi gerekir. Hesap detaylarınızı unuttuysanız, doğru cevaplamanız gereken gizli bir soru var.Gizli soru seçeneğini işaretleyerek cevaplayabilirsiniz.

Ayrıca kayıt işlemini tamamlamak için isim, cinsiyet, doğum tarihi, adres, posta kodu, ülke ve telefon numarası gibi doğru ve güncel bilgiler vermelisiniz. Formun alt kısmında siteyi neden kabul ettiğinizi belirten bir kutucuk bulunmaktadır. Bu kutuyu işaretleyin ve yeşil giriş düğmesine tıklayın. Kayıt yakında sona erecek. Hesap Doğrulama: Web sitesindeki üyelik formunu doldurduktan sonra aktif olarak kullanabilmek için hesabınızın doğru olduğunu doğrulamanız gerekmektedir. Hesaplarının doğruluğunu doğrulamayan yeni üyelerin para çekme talepleri onaylanmayacaktır. Aktivasyon kodunuz, kayıt formunda belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Bu kodu tıkladığınızda, web sitesinin ana sayfası açılacaktır. Açılan ekranda kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Üye olarak kayıt olarak hesabınızı aktif olarak kullanabilirsiniz. Kayıt olmak için mevcut adresinizde açılan ana sayfadaki kırmızı giriş butonuna tıklayın. Winbir Üyelik Formundaki gerekli tüm bilgileri doldurmanız gerekecektir.

Yorum yapın